Через пандемії коронавируса і актуальних карантинних заходів компанія Hyundai Motor вирішила подовжити інтервал обов'язкового технічного обслуговування авто.

Це означає, що власники автомобілів, які перебувають на гарантії, можуть провести регламентну процедуру після завершення карантину. При цьому гарантія від Hyundai залишається в силі. Дане рішення поширюється на весь світ, і Україна - не виняток.

Обов'язкове технічне обслуговування автомобіля власники зможуть провести після карантину, якщо дата ТО припадає на період з 1 березня по дату закінчення карантинних заходів (її встановлює український уряд або місцеві органи влади).

Клієнт зможе провести обслуговування протягом 15 днів після завершення карантину. Пробіг може перевищувати зазначений в сервісній книжці показник не більше ніж на 500 км.

Сергій Топорков, директор з сервісу компанії «Хюндай Мотор Україна» заявив: «Через карантин далеко не кожен автолюбитель може провести технічний огляд свого авто вчасно. Компанія вжила заходів, які допоможуть уникнути анулювання гарантії через несвоєчасне проходження ТО. Важливо: якщо перепробіг буде перевищувати 500 км, це означає, що клієнт не тільки ігнорував карантинні заходи, але і пересувався на автомобілі, не пройшов обов'язковий огляд. У даній ситуації компанія залишає за собою право анулювати гарантію на автомобіль ».