Страхування

Ви купуєте новий автомобіль. Щоб звести до мінімуму можливі ризики, пов'язані з початком експлуатації автомобіля необхідно його застрахувати!

На сьогоднішній день на ринку страхування автомобілів діє багато компаній, що спеціалізуються в цьому виді послуг. У кожної своя політика, свої умови, свої тарифні плани. Як знайти ту єдину, яка буде відповідати всім вашим запитам і вимогам? Компанія "Автоберег" готова стати вашим консультантом і помічником при виборі страхового продукту.

Ми пропонуємо Вам скористатися послугами надійних страхових компаній-партнерів:

Hyundai Харьков — Автотрейдінг офіційний дилер Хюндай в Харкові — купить Hyundai в автосалон - фото 6

Страхова компанія «АХА Страхування» - один з лідерів на ринку ризикового страхування України, входить до міжнародної фінансової Групи AXA (Франція). П'ятий рік поспіль AXA - страховий бренд №1 у світі (за результатами міжнародного агентства Interbrand). Сьогодні компанії довіряє більше півмільйона клієнтів.

СК «АХА Страхування» прагне стати більш доступною для своїх клієнтів. Філії та представництва компанії розташовані в усіх регіонах України. Регіональна мережа страхової компанії «АХА Страхування» представлена в більш ніж 200 містах України, а агентська мережа нараховує понад 2 300 агентів.

Якість сервісу - головний елемент глобальної стратегії AXA в Україні і в усьому світі. «АХА Страхування» проводить регулярне опитування клієнтів, які отримали відшкодування, з метою визначити наскільки їх задовольнив рівень сервісу компанії.

Hyundai Харьков — Автотрейдінг офіційний дилер Хюндай в Харкові — купить Hyundai в автосалон - фото 7

Страхова компанія "Арсенал Страхування" є всеукраїнською страховою компанією і має представництва у всіх обласних центрах і великих містах України. Регіональна мережа Компанії налічує понад 50 підрозділів по всій території України.

Сьогодні Компанія має 23 ліцензії за добровільним та обов'язковим видам страхування, завдяки яким СК "Арсенал Страхування" здатна надати повний спектр послуг і задовольнити будь-які потреби клієнтів. Фахівцями компанії розроблені і постійно удосконалюються програми за всіма видами страхування - автострахування, в тому числі КАСКО і ОСАГО ( «автоцивілка»), страхування іпотеки, медичного страхування, страхування від нещасного випадку, страхування майна, страхування відповідальності перед третіми особами та інші.

Hyundai Харьков — Автотрейдінг офіційний дилер Хюндай в Харкові — купить Hyundai в автосалон - фото 8

СК «Українська страхова група» - сучасна та динамічна страхова компанія національного масштабу зі 100% іноземним капіталом. За основними фінансовими показниками вона входить до першої 10-ки страховиків України.

З лютого 2008 року СК «Українська страхова група» стала повноправним членом сім'ї всесвітньо відомої Vienna Insurance Group - лідера страхового ринку Центральної та Східної Європи. Це зробило компанію ще більш міцною, надійною і зручною для Вас. Використовуючи досвід потужної міжнародної групи, яка працює в 25 країнах світу, та формує для Вас послуги найвищого рівня.

Місія компанії полягає в забезпеченні кожного громадянина повними, якісними, доступними та першокласними послугами в сфері страхування, виправдовуючи і перевершуючи очікування клієнтів і залишаючись при цьому стійким лідером по всій Україні.

Hyundai Харьков — Автотрейдінг офіційний дилер Хюндай в Харкові — купить Hyundai в автосалон - фото 9

Страхова компанія «УНІКА» заснована 10 лютого 1994 р та входить до складу Uniq Insurance Group.

СК «УНІКА» - один з лідерів страхового ринку України, та є присутньою у всіх секторах non-life страхування. Компанія здійснює продажі більше 100 видів страхових послуг і має 30 ліцензій, виданих Національною комісією з регулювання ринків фінансових послуг. СК «УНІКА» має розгалужену регіональну мережу продажів, яка налічує 26 регіональних дирекцій, і більше 250 відділень і точок продажів.

UNIQA Insurance Group - один з лідерів страхового ринку Австрії і одна з провідних страхових груп в країнах Центральної та Східної Європи. Понад 22 тис. працівників і страхових посередників групи обслуговують близько 9,3 млн. клієнтів в 19 країнах Європи. UNIQA Group представлена в 19 країнах: Австрії, Албанії, Болгарії, Боснії і Герцеговині, Італії, Косово, Ліхтенштейні, Македонії, Польщі, Росії, Румунії, Сербії, Словаччини, Угорщини, України, Хорватії, Чехії, Чорногорії, Швейцарії.

Hyundai Харьков — Автотрейдінг офіційний дилер Хюндай в Харкові — купить Hyundai в автосалон - фото 10

Hyundai Харьков — Автотрейдінг офіційний дилер Хюндай в Харкові — купить Hyundai в автосалон - фото 11

Страхова компанія «ВУСО» працює на українському страховому ринку з 24 вересня 2001 року. СК «ВУСО» надає страхові послуги в сфері ризикового страхування, спеціалізується на автострахуванні, на обов'язкове страхування авто (ОСАГО), добровільне страхування (КАСКО).

Місія страхової компанії «ВУСО»:

«Ми надаємо Високий Рівень Страхового Обслуговування, перевершуючи очікування Клієнтів.»

Клієнтами компанії є понад 1000 юридичних осіб, 2 000 000 простих українських громадян також застрахували свої ризики в CК «ВУСО».

Hyundai Харьков — Автотрейдінг офіційний дилер Хюндай в Харкові — купить Hyundai в автосалон - фото 12

Акціонерна страхова компанія «ІНГО Україна» має двадцятирічний досвід роботи на ринку. Стабільно займаючи лідируючі позиції за сумами виплат страхових відшкодувань. Компанія входить до групи найбільших страхових організацій України за обсягом премій та величиною власних активів.

Представлена 25 філіями для обслуговування клієнтів по всій території Украіни, має 28 ліцензій на різні види обов'язкового і добровільного страхування, надає страхові послуги корпоративним і роздрібним клієнтам.

28 листопада 2014 «Українське Кредитно-Рейтингове Агентство» (UCRA) підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг АСК «ІНГО Україна» на рівні «uaАА» зі стабільним прогнозом, що є найвищим рівнем, що свідчить про максимальну надійність Компанії.

Фахівці компанії "Автоберег" дадуть відповідь на будь-які запитання, що виникли у Вас, нададуть повну інформацію про існуючі страхові ризики та допоможуть у виборі страхового захисту Вашого автомобіля:

АВТОКАСКО (КАСКО) - страхування автомобіля одночасно від збитку і угону, можливих пошкоджень або знищення в результаті стихійних лих, ДТП, протиправних дій третіх осіб та інше. (Не включає в себе страхування пасажирів, перевезеного майна, відповідальності перед третіми особами і т.д.)

Додаткове обладнання - прилади, інше обладнання та приладдя, встановлені на транспортний засіб, що не входять в комплект поставки ТЗ відповідно до документації заводу-виробника, в тому числі:

  • Елементи тюнінгу
  • Автомобільна теле-, радіо- та аудіоапаратура
  • Устаткування салону, кузова
  • Прилади
  • Колеса в зборі, що не входять в комплектацію заводу-виробника та інше.

Страхування від нещасного випадку - страхування життя і здоров'я осіб, які перебувають в салоні автомобіля в разі заподіяння шкоди здоров'ю або загибелі, внаслідок нещасного випадку (НВ).

Страхування цивільної відповідальності - страхування відповідальності, яка може наступити у страхувальника внаслідок заподіяння з його вини шкоди життю, здоров'ю або майну інших осіб при використанні забезпеченого транспортного засобу. Страхування цивільної відповідальності ділиться на два види. Обов'язкове страхування (ОСАГО) і добровільне страхування (ДС).

Для більш детальної інформації звертайтесь за телефоном:

HYUNDAI на Бальзака 7   (044) 591-4-591