Придбайте авто онлайн! З 8 по 24 січня працюємо дистанційно!

Українська

Встигніть придбати Tucson TL перед оновленням моделі!

Остання поставка Tucson TL (Третє покоління)


Українська

Оголошуємо ціни на новий Hyundai Tucson

Вже в лютому всім клієнтам стане доступна найочікуваніша прем’єра нового автомобільного року – абсолютно новий Tucson від Hyundai. Кросовер нового покоління вражає не лише революційним дизайном, але й прогресивними технологіями. Модель Hyundai Tucson буде представлена із широким вибором силових агрегатів: від новітньої «гібридної» версії до традиційних бензинової та дизельної. Абсолютно новий Tucson можна буде придбати в автоцентрі "Паритет" на Автозаводській, 24 за ціною від 707 300 грн.

Українська

Хюндай Мотор Украина объявляет цены на новый Hyundai Tucson

Уже в феврале украинцам станет доступна самая ожидаемая премьера нового автомобильного года – абсолютно новый Tucson от Hyundai. Кроссовер нового поколения поражает не только революционным дизайном, но и прогрессивными технологиями. Модель Hyundai Tucson будет представлена с широким выбором силовых агрегатов: от новейшей «гибридной» версии до традиционных бензиновой и дизельной. Абсолютно новый Tucson можно будет приобрести в официальных дилерских центрах «Хюндай Мотор Украина» по цене от 707 300 грн.

Хюндай Мотор Україна оголошує ціни на новий Hyundai Tucson

Вже в лютому українцям стане доступна найочікуваніша прем’єра нового автомобільного року – абсолютно новий Tucson від Hyundai. Кросовер нового покоління вражає не лише революційним дизайном, але й прогресивними технологіями. Модель Hyundai Tucson буде представлена із широким вибором силових агрегатів: від новітньої «гібридної» версії до традиційних бензинової та дизельної. Абсолютно новий Tucson можна буде придбати в офіційних дилерських центрах «Хюндай Мотор Україна» за ціною від 707 300 грн.

Автопарк Hyundai Арія Моторс

Автопарк Hyundai у Арія Моторс. Купуй вже на вже!


New Hyundai SantaFe у комплектації TOP

  • Дизельний двигун 2.2 CRDI
  • Потужність 200 к.с.
  • Відповідність стандарту EURO5
  • Максимальний крутний момент 440/1750/2750 Нм/об.хв.

Вартість 1 485 100 грн.

Сторінки