Зміна місцезнаходження юридичної особи

Повідомлення про зміну місцезнаходження

ТОВ «ЕДЕМ-АВТО» повідомляє про зміну місцезнаходження юридичної особи (юридичної адреси) товариства.

З 06.09.2022 року юридична адреса ТОВ «ЕДЕМ-АВТО» наступна:

08131, Київська обл., Бучанський район, село Софіївська Борщагівка, вулиця Соборна, будинок 1

Зазначені зміни у місцезнаходженні юридичної особи були внесені до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань у встановленому законодавством порядку.

Українська

Вигода за віком авто

Давно не обслуговувались у сервісному центрі EDEM AUTO? Ми маємо для вас вигідну індевідуальну пропозицію. 

Залежно від року випуску вашого авто, ви маєте змогу отримати вигоду на: запасні частини, рідини та мастила, роботи за персональним промокодом. 

Українська

АВТО В НАЯВНОСТІ

EDEM AUTO - автосалон у Києві, що пропонує клієнтам широкий вибір автомобілів торгової марки Hyundaі, що відповідають стандартам якості, вищим критеріям надійності та безпеки. Широкий склад авто у наявності сьогодні, дає змогу вам обрати для себе друга та партнера для будь - яких життєвих ситуацій. Приходьте до EDEM AUTO та вже за 60 хв. виїжджайте на своєму новенькому авто.

Деталі та точний наявний склад уточнюйте у консультантів за телефонами: 095 650 36 58 або 067 650 36 58

Українська

Подовжується термін гарантійного технічного обслуговування

Шановні клієнти.
Повідомляємо вам, що термін гарантійного технічного обслуговування подовжується до закінчення воєнних дій, або спеціального повідомлення про початок роботи офіційного дилерського центру Едем - Авто.
Українська

Нyundai підтвердив лідерство у SUV-сегменті: TUCSON і IONIQ 5 увійшли у фінал акції “Авто Року 2022”.

Поки автовласники дискутують над тим, яке авто краще з ДВЗ чи електричне, а експертні кола поділились на електроскептиків та електрооптімістів, Hyundai доводить, що не планує залишати своїх провідних позицій у жодній зі сфер автовиробництва.

Українська

Hyundai TUCSON у фільмі UNCHARTED: НЕЗВІДАНЕ

Hyundai TUCSON у фільмі UNCHARTED: НЕЗВІДАНЕ


Насолодитися футуристичним дизайном та універсальними можливостями нового Hyundai TUCSON можна у фільмі Sony Pictures UNCHARTED: НЕЗВІДАНЕ. Для того, щоб додати гострих відчуттів і азарту був розроблений прототип моделі TUCSON під назвою “Звір”. Прем‘єра фільму в Україні запланована на 10 лютого, 2022 рік.

Українська

Сторінки