Богдан-Авто Житомир

ТОВ «Богдан-Авто Житомир» запрошує Вас відвідати дилерський автоцентр HYUNDAI, який розташований за адресою: м. Житомир, проспект Незалежності 170A.

Компанія ТОВ «Богдан-Авто Житомир» є офіційним дилером всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Житомирі та Житомирській області.

Ми пропонуємо весь модельний ряд легкових і комерційних автомобілів марки HYUNDAI зі складу та під замовлення. Наша компанія цінує і поважає кожного клієнта. Саме у нас Ви зустрінете професійне ставлення до найвибагливішого Вашого побажання та відчуєте на собі переваги індивідуального клієнтського сервісу. Консультанти відділу продажу, які постійно відвідують тренінги та навчання у компанії виробника, завжди готові надати повну та вичерпну консультацію по моделях. Кожен бажаючий може провести тест-драйв та випробувати автомобіль , який його зацікавив.

Сервісний центр ТОВ «Богдан-Авто Житомир» обладнаний найновітнішим обладнанням згідно вимог компанії виробника. На території СТО знаходиться 3 робочих місць для ТО і механічного ремонту, виконуються кузовні і малярно-рихтовочні роботи, встановлення додаткового обладнання, відділ запчастин, два поста для мийки автомобілів.

Професіонали компанії ТОВ «Богдан-Авто Житомир» пройшли спеціальне навчання. Тільки вони знають всі конструктивні особливості Вашого автомобіля. Техобслуговування в нашому Сервісному центрі є найкращою гарантією того, що всі передбачені операції з перевірки та ремонту будуть виконані якісно та в повному обсязі, забезпечуючи тим самим відмінні експлуатаційні характеристики Вашого автомобіля.

Фірмовий сервіс HYUNDAI надає повний перелік послуг з обслуговування та діагностики автомобілів:

- Гарантійне та післягарантійне обслуговування автомобілів HYUNDAI
- Діагностика та ремонт двигуна, ходової частини
- Перевірка паливної системи
- Ремонт механічних коробок передач
- Регулювання кутів розвалу і сходження коліс
- Шиномонтаж та балансування коліс
- Комп’ютерна діагностика
- Ремонт електронного обладнання
- Ремонт і заправка систем автокондиціонування
- Відновлення геометрії кузова
- Рихтування, підбір фарби і фарбування кузова автомобіля
- Мийка автомобіля, хімчистка салону будь-якої складності
- Продаж оригінальних запасних частин та аксесуарів

Багаторічне партнерство ТОВ «Богдан-Авто Житомир» з банками-лідерами ринку споживчого кредитування з легкістю допоможе оформити кредит на придбання автомобіля за найкращими умовами та низькими відсотками в максимально короткий період.