Hyundai Харьков — Автотрейдінг офіційний дилер Хюндай в Харкові — купить Hyundai в автосалон - фото 6 

Hyundai Н350 у вантажній версії зможе перевезти все, що вам потрібно і доставити вантаж в будь-яке місце. Величезні габарити вантажного відсіку дають зрозуміти, чому H350 настільки відрізняється від своїх конкурентів. Автомобіль має 14 точок кріплення багажу для забезпечення його максимальної стійкості під час руху, розетки на 12 вольт в задній частині автомобіля і лампи задніх і бокових дверей, які  додають зручності. 12,9 куб. м. вантажного відсіку готові до повного навантаження, тому H350 Hyundai ідеально підходить для комерційних перевезень. Доступні варіанти з короткою (5,5 м) та довгою (6,2 м) колісними базами.

Перевезення бригади працівників разом зі спеціальним обладнанням та матеріалами набагато зручніше та економічно доцільніше на виготовлених в заводських умовах з використанням надійних, безпечних та екологічних матеріалів вантажопасажирських автомобілях Hyundai H350. Також доступні варіанти з короткою (5,5 м) та довгою (6,2 м) колісними базами.

Автомобілі сімейства H350 незалежно від версії відрізняються високою надійністю в складних умовах експлуатації та мають низькі експлуатаційні витрати.

Детальнішу інформацію про нове сімейство автомобілів Н350 Ви можете дізнатись у консультантів відділу продажу компанії "Захід Авто-М" - офіційного дилера Hyundai: м. Мукачево, Автоград, вул. Автомобілістів, 3. Тел. (03131) 3-18-50.