Спортивний підрозділ Hyundai Motor Company, Hyundai Motorsport оголосив про початок роботи над своїм першим в історії електричним гоночним автомобілем, який ознаменує нову еру автоспорту для компанії. Світова прем'єра електричного спорткара відбудеться 10 вересня 2019 року в рамках Міжнародного автосалону (IAA) у Франкфурті.

Компанія Hyundai Motor, один зі світових лідерів з виробництва електромобілів, заявила про старт проекту зі створення електричних гоночних автомобілів на базі свого спортивного підрозділу Hyundai Motorsport, розташованого в Альценау (Німеччина). Перший прототип такого спорткара вже проходить тестові випробування і готується до світового дебюту у Франкфурті, в рамках Міжнародного автосалону IAA-2019.

Сьогодні компанія продемонструвала тизер і відеоролик моделі.

"Для Hyundai Motorsport настає нова ера. Протягом багатьох місяців наша команда в Альценау старанно працювала над гоночним електромобілем, і незабаром ми зможемо поділитися плодами нашої праці. Поява в модельному ряду Hyundai Motorsport автомобіля на електротязі знаменує новий етап для нашої компанії, природне продовження нашої діяльності в області автоспорту, яка тісно пов'язана з поточними тенденціями та інноваціями в автомобільній промисловості", - заявив Андреа Адамо, директор команди Hyundai Motorsport.

З 2015 року інженери спортивного підрозділу марки розробили кілька спортивних моделей на базі стандартних автомобілів Hyundai - i20 R5, i30 N TCR, Veloster N TCR, а також i20 Coupe WRC, який використовується командою Hyundai Motorsport в Чемпіонаті світу з ралі WRC.

Компанія ТOВ "Хюндай Мотор Україна" - офіційний дистриб’ютор автомобілів бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.