Консультація менеджера: Валерій, +38(067)700-21-61

 

IONIQ 6 — це друга модель суббренду повністю електричних автомобілів IONIQ. Автомобілі конкурентно вирізняються спеціальною архітектурою E-GMP, яка крім низки дизайнерських та технологічних рішень дозволяє надшвидку зарядку у 800-В, що дозволяє відновити заряд автомобіля від 10 до 80% всього за 18 хвилин.

Завдяки наднизькому коефіцієнту опору – 0,21, IONIQ 6 є одним із найбільш аеродинамічних і енергоефективних електричних автомобілів на ринку. Номінальний пробіг WLTP на одному заряді становить 614 км. Стандартна монопривідна модель з 18-дюймовими дисками споживає 13,9 кВт/год/100 км по WLTP.

Hyundai Харьков — Автотрейдінг офіційний дилер Хюндай в Харкові — купить Hyundai в автосалон - фото 6

IONIQ 6 володіє широким набором функцій, серед яких: Vehicle-to-Load (V2L), що дозволяє живити інші електричні пристрої, навіть заряджати інший електричний автомобіль.

Різноманітні системи допомоги водієві, зокрема автономне водіння II рівня. Можливість бездротового оновлення програмного забезпечення.

Просторий і ергономічний салон повністю використовує переваги подовженої 2950 мм колісної бази для забезпечення низки додаткових функцій, таких як двоярусне кольорове освітлення, імітація звуку роботи двигуна, преміальна аудіосистема BOSE. Вищеописане та багато іншого дозволять Вам оптимізувати та значно покращити досвід електричної мобільності.

Hyundai Харьков — Автотрейдінг офіційний дилер Хюндай в Харкові — купить Hyundai в автосалон - фото 7

 

*Термін дії пропозиції: 05.06-30.06.2023р. або до закінчення акційних авто. Імпортер залишає за собою право змінювати умови акції.

 

Консультація менеджера:
Валерій, +38(067)700-21-61

 

Авто в наявності, будемо раді Вас бачити!

Хюндай Центр Хмельницький, Вінницьке шосе, 23 (територія Автовокзалу №1).

 

Hyundai Харьков — Автотрейдінг офіційний дилер Хюндай в Харкові — купить Hyundai в автосалон - фото 8

Hyundai Харьков — Автотрейдінг офіційний дилер Хюндай в Харкові — купить Hyundai в автосалон - фото 9

Hyundai Харьков — Автотрейдінг офіційний дилер Хюндай в Харкові — купить Hyundai в автосалон - фото 10