Хюндай Мотор Україна розпочинає продаж оновленого седану Hyundai ELANTRA.

Дизайн в стилі «Параметричної динаміки» піднімає зовнішній вигляд моделі на ще вищий рівень, при цьому повністю зберігши пізнаваність. Витончена спортивність, вишуканий дизайн інтер’єру, передові функції безпеки та опції комфорту створюють атмосферу, оптимізовану для тих, хто кидає виклик майбутньому на власних умовах.

Нова платформа 3-го покоління ELANTRA забезпечує маневреність і стабільність, а покращена підвіска та реакції автомобіля мінімізують вади нерівної дороги та забезпечують комфортну їзду. 

Оновлена ELANTRA пропонується у чотирьох комплектаціях: Active, Comfort, Style, Premium, і поставляється з бензиновим двигуном: 1,6 MPI на 127 к.с., який доступний з 6-ступеневою механічною або автоматичною трансмісією.

Hyundai Харьков — Автотрейдінг офіційний дилер Хюндай в Харкові — купить Hyundai в автосалон - фото 6

Ціни на модель починаються від 808 500 грн.

Нову ELANTRA можна придбати з гарантією на вибір: 5 років чи 100 000 км пробігу, або 4 роки без обмеження пробігу.

Із більш детальною інформацією про модель можна ознайомитися на сайті офіційного дистриб’ютора автомобілів Hyundai в Україні hyundai.com.ua.

 

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» - офіційний дистриб’ютор автомобілів бренду Hyundai в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.