Команда Hyundai Motorsport виграла ралі Швеції

У другому за рахунком етапі Чемпіонату світу з ралі WRC-2018, який проходив у Швеції та завершився 18 лютого 2018 року, команда Hyundai Motorsport святкувала подвійну перемогу. Два екіпажі команди - Невіль/Жільсуль та Міккельсен/Джегер, піднялися на п'єдестал пошани, посівши, відповідно, перше та третє місця. Ця перемога дозволила Hyundai Motorsport вийти на перше місце у Кубку виробників.

Hyundai Харьков — Автотрейдінг офіційний дилер Хюндай в Харкові — купить Hyundai в автосалон - фото 6

Екіпаж лідера команди Тьєррі Невілля захопив лідерство в гонці ще у п’ятницю, 16 лютого, показавши час 1:16:13.1. Слідом за екіпажем бельгійця друге і третє місце за результатами першого дня змагань посіли ще два дуети, які захищають кольори Hyundai Motorsport - Міккельсен/Джегер і Паддон/Маршалл. На другий день в тріо лідерів, представлених екіпажами нашої команди, втрутився ірландець Крейг Брін з команди Citroën Total Abu Dhabi WRT. Йому вдалося нав'язати боротьбу Тьєррі Невіллю, але бельгієць, який виграв три спецділянки поспіль, зміг утримати перше місце, випередивши суперника на 22.7 секунди.

Результат боротьби на трасах Швеції вирішився у неділю, 18 лютого. Першу спецділянку траси виграв Крейг Брін, випередивши екіпаж Невілль/Жільсуль на 7.9 секунд, але потім бельгійці з Hyundai Motorsport вирвалися вперед і вже не підпускали екіпаж опонента до лідерської позиції. В результаті Hyundai i20 Coupe WRC Невілля першим перетнув фінішну лінію, зафіксувавши перемогу бельгійця з часом 2:52:13.1, а слідом за ним фінішували Крейг Брін (відставання від лідера - 19.8 сек.) та Андреас Міккельсен (відставання від лідера - 28.3 сек.). Хейден Паттон завершив гонку на п'ятому місці.

За результатами другого етапу Тьєррі Невілль став лідером в особистій першості, набравши 41 бал. А очки, здобуті всіма трьома екіпажами Hyundai Motorsport, дозволили команді вийти на перше місце в Кубку виробників.

«Чудовий результат! Ми заслуговували перемогу на цьому етапі в минулому році, але тоді нам не пощастило. Фантастичний результат, показаний сьогодні, - заслуга всіх людей, які доклали максимум зусиль, щоб підготувати наш автомобіль до випробувань гоночними трасами Швеції. І цю перемогу ми присвячуємо їм, а також усім, хто вболівав за нас в цей уїк-енд», - поділився своїми враженнями Тьєррі Невілль.

Наступний етап Чемпіонату світу з ралі відбудеться 8-11 березня 2018 року в Мексиці.

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» – офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.