Підключіть свій телефон.

Так як ви хочете користуватися своїм особистим телефоном під час водіння свого Hyundai – у нас є відповідне підключення для вас.

Більше Підключень з Hyundai: Повна Синхронізація | Автотрейдінг Харків - фото 7

Apple CarPlay™ і Android Auto™.

Усі найновіші моделі Hyundai сумісні з Apple CarPlay™ і Android Auto™, тому ви можете підключити свій смартфон і віддзеркалити улюблені програми на великому сенсорному екрані.
Більше Підключень з Hyundai: Повна Синхронізація | Автотрейдінг Харків - фото 8

Незабаром: бездротове віддзеркалення елефону.*

Незабаром ви зможете віддзеркалювати свій телефон Apple або Android на сенсорному екрані Hyundai без підключення по USB-кабелю.*

Бездротова зарядка.

Лоток для бездротової зарядки, зручно розташований на центральній консолі, дає змогу легко заряджати смартфон із підтримкою Qi без використання кабелю.
Більше Підключень з Hyundai: Повна Синхронізація | Автотрейдінг Харків - фото 9
Більше Підключень з Hyundai: Повна Синхронізація | Автотрейдінг Харків - фото 10

Порт USB і AUX-вхід.

Підключай та користуйся. Зручно розташовані вхід AUX і порт USB забезпечують легке підключення смартфонів та інших мобільних пристроїв.
Більше Підключень з Hyundai: Повна Синхронізація | Автотрейдінг Харків - фото 11

Bluetooth.

Звісно, ви можете підключити будь-які мобільні пристрої через Bluetooth, щоб подзвонити або послухати музику, підкасти чи аудіокниги.

Ознайомтеся з усіма функціями Bluelink.

*Наразі ф-ція Bluelink доступна лише для моделі new Kona Hybrid та new Kona Electric оснащених сенсорним екраном 10,25’’ і вбудованою навігацією.

**Деякі функції Bluelink можуть бути недоступними в Україні.

***Функція голосового керування автомобілем доступна не для всіх моделей Hyundai, недоступна українською мовою і може відрізнятися залежно від моделі. Щоб отримати додаткову інформацію, зверніться до місцевого дилера.

****Функція Цифровий ключ «Hyundai Digital Key 2 Touch» доступна не для всіх моделей і комплектацій. Щоб отримати інформацію про наявність цієї ф-ції в конкретній моделі і комплектації, зверніться до місцевого дилера.