Бути завжди оновленим легко.

Скористайтеся всіма найновішими функціями та оновленнями, оновивши карти та інформаційно-розважальне програмне забезпечення Bluelink до останньої версії. На цій сторінці ми покажемо вам три способи зробити це: по повітрю (OTA), через USB або за допомогою місцевого дилера Hyundai.

 1. Оновлення Програмного Забезпечення | Hyundai | Автотрейдінг Харків - фото 7

  Останні карти з найновішими дорогами.

  Дороги змінюються щороку. Оновлення карт гарантує, що ви отримаєте найкращу навігацію з дуже точним часом прибуття.

 2. Оновлення Програмного Забезпечення | Hyundai | Автотрейдінг Харків - фото 8

  Отримайте доступ до нових функцій.

  Ми постійно вдосконалюємо та розширюємо Bluelink інноваційними та цікавими новими функціями – скористайтеся перевагами кожної нової функції, яку підтримує ваш автомобіль.

 3. Оновлення Програмного Забезпечення | Hyundai | Автотрейдінг Харків - фото 9

  Оновіть застосунок Bluelink.

  Застосунок Hyundai Bluelink дозволяє керувати автомобілем зі смартфона, навіть перебуваючи поза ним. Постійно оновлюйте його, щоб скористатися перевагами нових функцій.

  Оновлення по повітрю (OTA)

  Автоматичне оновлення по повітрю.

  Ця нова функція означає, що тепер ви можете отримувати майбутні оновлення карт Bluelink та інформаційно-розважального програмного забезпечення для моделі автоматично по повітрю, замість того, щоб завантажувати та встановлювати їх вручну або відвідувати дилерський центр, щоб встановити їх.
  Оновлення Програмного Забезпечення | Hyundai | Автотрейдінг Харків - фото 10

  Оновлення у зручний для вас час.

  Ви можете розпочати оновлення одразу після того, як вимкнете запалювання, або запланувати його у будь-який зручний для вас час.
  Оновлення Програмного Забезпечення | Hyundai | Автотрейдінг Харків - фото 11

  Більше ніяких USB-накопичувачів.

  Автомобіль автоматично завантажує нові карти та інформаційно-розважальне програмне забезпечення, вам більше не потрібно вручну завантажувати оновлення та встановлювати його через USB-накопичувач

  Оновлення через USB

  Просте оновлення "зроби сам" через USB-накопичувач.

  Отримайте саме те, що вам потрібно для вашої моделі. Ми створили Портал оновлення навігації Hyundai (Hyundai Navigation Update Portal), щоб ви могли швидко та легко завантажити найновіші карти та інформаційно-розважальне програмне забезпечення, щоб встановити їх у свій автомобіль через USB-накопичувач. Ми також додали короткий посібник нижче, щоб показати вам, як це зробити.
  Оновлення Програмного Забезпечення | Hyundai | Автотрейдінг Харків - фото 12

  Портал оновлення навігації Hyundai.

  Відвідайте цей веб-сайт, щоб завантажити всі оновлення карт та інформаційно-розважальної системи.

  Початок роботи – короткий посібник із завантаження оновлень.

  У цьому короткому посібнику показано, як знайти та завантажити карти та інформаційно-розважальне програмне забезпечення, які потрібні для вашої моделі. Більш детальний покроковий посібник доступний на Порталі оновлення навігації Hyundai.

  Оновлення у Дилера

  Оновіть програмне забезпечення у вашого місцевого дилера Hyundai.

  Не ускладнюйте. Коли ви наступного разу запишетеся на технічне обслуговування автомобіля Hyundai, просто попросіть свого дилера оновити карти та інформаційно-розважальне програмне забезпечення вашого автомобіля.

  Питання й відповіді

  Ознайомтеся з усіма функціями Bluelink.

  *Наразі ф-ція Bluelink доступна лише для моделі new Kona Hybrid та new Kona Electric оснащених сенсорним екраном 10,25’’ і вбудованою навігацією.

  **Деякі функції Bluelink можуть бути недоступними в Україні.

  ***Функція голосового керування автомобілем доступна не для всіх моделей Hyundai, недоступна українською мовою і може відрізнятися залежно від моделі. Щоб отримати додаткову інформацію, зверніться до місцевого дилера.

  ****Функція Цифровий ключ «Hyundai Digital Key 2 Touch» доступна не для всіх моделей і комплектацій. Щоб отримати інформацію про наявність цієї ф-ції в конкретній моделі і комплектації, зверніться до місцевого дилера.